Starší příspěvky:1234567891011

Coyotes promarnili skvělý start utkání
Gólově úspěšný vstup do turnaje BU11 zaznamenali Coyotes Jablunkov, kteří se trefili ve druhé minutě utkání zásluhou Šimona Spratka. Florbalisté Plzně však začali postupně diktovat tempo hry a dvěma góly se ujali průběžného vedení. Rozdíl ve skóre mohli Západočeši zvýšit z trestného střílení, ale velkou příležitost nezužitkovali. Další branky přišly až během druhé půle, kdy Plzeň sebejistým výkonem rozhodla o své výhře 8:2.

Na hale Tesla byla k vidění kvalitní hra také v druhém zápase dne mezi Black Angels 2007 a Hattrickem Brno C. Oba soupeři se střídali ve střeleckých šancích, z nichž se jako první prosadili Pražané díky nečekanému odrazu míčku. Brněnské manko se navíc ještě prohloubilo a na převahu protivníka už Hattrick nezvládl zareagovat.

Top Team uštědřil debakl Tatranu Střešovice
Úvodní duel Open Game absolvovali hráči Tatranu Střešovice s Floorball Top Teamem na SH Hattrick. Pražské družstvo inkasovalo už po 23 sekundách prvního dějství a celý zápas muselo dotahovat výsledkovou ztrátu. Top Team předváděl nebezpečná zakončení z rychlých útoků přes střed hřiště, díky kterým získal první bodový zisk. Konečný stav byl 9:3.

Hala Start přivítala družstva FBC Ostrava a pražských Panthers, jejichž souboj byl velice vyrovnaný. Jako důležitý hráč se ukázal Vojtěch Petráň z týmu hlavního města, protože vstřelil dvě branky za nerozhodného skóre. Ty se nakonec ukázaly jako vítězné, přestože Ostrava v posledních vteřinách hry usilovala o remízu a ze závaru trefila tyč.

autor: Tadeáš Mima

Turnaj přípravek odstartoval na hale Matyáše Lercha
Na hale Matyáše Lercha se v prvním zápase turnaje přípravek utkaly celky Hummel Hattrick Brno B a FBC Mohelnice. Hned od začátku utkání se šance střídaly na obou stranách. I přes to, že hrál Hattrick po pěti minutách oslabení, byli to paradoxně hráči Hattricku, kteří měli více šancí. Těsně po opuštění trestné lavice si Jan Ždímal našel místo před brankou a otevřel skóre utkání. A i nadále byli do poločasu Brňané aktivnější.

Také druhá část začala náporem Hattricku a pouze výborný výkon brankáře Ondřeje Němečka držel Mohelnici nad vodou. Až po polovině druhé fáze zvýšili tempo také Mohelničtí, ale do konce zápasu se už konce neměnilo a z výhry se radoval Hattrick.

První kontumace i debakly
V kategorii starších žáků nastoupili ke svému úvodnímu duelu na hale Staňkova hráči Black Angels a českobudějovičtí FBC Jokerz. Zápas byl v jasné dominanci Pražanů, kteří svého soupeře porazili 10:1. Hned po nich nastoupili na hřiště Slovan Rimavská Sobota a Panthers Praha B. Slovenský tým se dvakrát ujal vedení, které ani v jednom případě netrvalo dlouho a tak po polovině zápasu bylo skóre vyrovnané. Ihned po začátku druhé poloviny udeřila opět Rimavská Sobota a bylo to 3:2 a své vedení udržela tentokrát až do konce.

Na hale Startpoint čekali dorostenci Wizards na svého soupeře marně, a tak se u své úvodní výhry v turnaji ani nezapotili. Pokračovalo se tedy až duelem mezi Athletics Praha a FBŠ Plzeň. Athletics začali aktivněji a hned v úvodní minutě nastřelili tyčku. Skóre se však měnilo na druhé straně a Plzeň vedla. Athletics ale pokračovali v náporu a během chvilky duel otočilo na poločasový výsledek 3:2. Hned po začátku druhé půle bylo ovšem vyrovnáno zásluhou Tomáše Bártíka. Matěj Stůj ale o chvíli později naklonil vedení opět na stranu Pražanů, které následně navýšil Teodor Bodlák a z přesilovky Votěch Žák a tak utkání skončilo vítězství Athletics v poměru 6:3.

autor: Michal Jilka

Ahoj holky a kluci,

První ročník florbalového kempu s hvězdami na brněnské půdě je již za dveřmi! Kemp nabídne všem účastníkům neopakovatelný zážitek v podobě týdne nabitého florbalem, zábavou ,soutěžemi a to vše za účasti florbalových osobností regionu, jakými jsou Tom Ondrušek, Jiří Koutný, Ondřej Mikeš nebo Martin Koutný.

Jako hosté se zúčastní kempu i největší hvězdy letošní superligové sezóny Patrik Dóža a Jan Barák! Všichni účastníci si odnesou spoustu nových florbalových zkušeností a dovedností, hromadu nezapomenutelných zážitků a nové kamarády. Neváhej pro sebe proto ukořistit jedno z posledních míst a přihlaste se na www.floorball.academy.

Těší se na vás celý pořadatelský tým!

.... pokračování
14.06.2017 15:13:09

Z mimořádných organizačních důvodů nastala změna v jedné z pořadatelských hal - halu Kounicova nahradila sportovní hala Matyáše Lercha, ve které bude pro větší komfort hráčů natažen speciální florbalový povrch. V rozpisech zůstává i nadále zkratka KOU, více informací.

autor: Igor Škapa

Také v letošním roce mají všichni účastníci Open Game možnost využít výhodnou nabídku od hlavního partnera - značky Hummel, kterou v České republice zastupuje společnost INA SPORT.

Nabídku dresů Hummel najdete v katalogu zde.

Nabídku dětských triček Hummel najdete v katalogu zde.

Akce platí do 15. 7 . 2017 a vše můžete objednávat na ivo.michalek@inasport.cz.

Prezence dětských týmů na 11. ročníku Hummel Open Game proběhne v cukrárně VALE Cafe & Restaurant na ulici Josefská 21, Brno.

Ve středu 14. 6. na vás budeme čekat od 11:00 do 19:00, ve čtvrtek 15. 6. pak od 7:30 do 19:00.

Jako každý rok dostanou všechny týmy turnajovou brožuru se všemi potřebnými informacemi a také zde bude možné zaplatit turnajové ID náramky a ubytování.

Upozorňujeme týmy, že prostor prezence je určen jen pro vedoucí jednotlivých týmů. Prosíme, aby hráči a hráčky zůstali venku, v cukrárně si však můžou zakoupit italskou zmrzlinu za turnajovou cenu.