Čtvrtfinále kategorie amatérů nabídlo střetnutí Hattricku Brno a Pacientů Luka nad Jihlavou a od úvodních minut dominovali na hřišti Brňané, což doložil jednoznačný poločasový výsledek 6:0. Zápas se v druhé části už jenom dohrával, góly padly na obou stranách a tak se do semifinále podívá Hattrick Brno po výsledku 7:1.

O poznání vyrovnanější duel shlédli diváci v tuřanské hale, kde nastoupily Pološílené veverky proti Saigonu. Saigon se ujal vedení po dvou trefách Jaromíra Filipa, Veverky dokázaly rychle srovnat. V polovině sedmnácté minuty dokonal Filip hattrick, ovšem soupeř zásluhou Jana Horského opět vyrovnal. Stejný scénář byl i na začátku druhé půle. Saigon ale v tempu nepolevoval a na znovu dvoubrankový rozdíl upravili Miškov s Filipem. Představení saigonského střelce pokračovalo, celkově zasadil soupeři šest branek a podílel se tak na celkové výhře 8:5.

V Maloměřicích se potkali Amici Brno a Hradec nad Moravicí. Amici celou dobu v zápase vedlo a i přes zvýšení tlaku a následné snížení soupeře se mohli radovat z postupu do semifinále amatérského turnaje.

Amatéři IBK PořádMálo donutili svého soupeře Psycho All-Star již v první minutě faulovat, což jim přineslo přesilovku. Ta byla využita Čestmírem Sekaninou. Pro PořádMálo navíc nešlo o jedinou trefu při početní výhodě, protože podruhé se ze stejné situace trefil Jan Charvát. Náskok IBK postupně narostl na pět branek, přičemž dvakrát Psycho inkasovalo během posledních tří sekund první půle. Zápas pak ovlivnila častější vyloučení, která rozhodla o jasném postupu PořádMálo.

Tento článek si četlo již: 1891 čtenářů