Ambiciózní mladý tým IBK Peaches 00 nastoupil proti Panthers Praha B. Hned od úvodních minut bylo k vidění vysoké nasazení i šance na obou stranách. Na konci třinácté minuty se skóre měnilo poprvé. Peaches ubránili oslabení, po kterém se nepříliš prudkou střelou prosadil Ronald Gašparík. Na něj ještě navázal Matyáš Šindler a bylo to 2:0. Zajímavé utkání pokračovalo i ve druhé polovině, ve které Peaches pouze navýšili své vedení na konečných 3:0.

Panthers ve svém druhém zápase nastoupili na VUT proti Hummel Hattrick Brno U19 a hned od začátku se ujali vedení. Pražané si celé utkání drželi převahu, kterou nakonec propsali do vítězství 3:0.

Ženský turnaj začal zápasem Rimavské Soboty a Huvikseenu. I přes rychlé vedení slovenského týmu převzaly iniciativu hráčky Huvikseenu a celkově zvítězily 6:2.

Svůj nepodařený vstup do turnaje chtěl odčinit švédský Köping v zápase s Polámaným mixérem a ani svůj druhý zápas nezačal dobře, když se po necelých šesti minutách prosadil Jan Ptáčník. A Polámanej mixér úřadoval i nadále a v poločase se ujal vedení 3:0. Druhá část byla také ve znamení hráčů v zeleném, čemuž odpovídal také končený výsledek 6:0.

Švýcarský tým Zug Selection narazil ve svém druhém zápase na Košér. V čase 2:16 načal gólový účet Billy Nilsson, o navýšení náskoku na 4:0 se postarali bratři Koutní. Na začátku 12. minuty se prosadil také Košér, který skóroval po rychlé akci. Ovšem byl to právě Zug, který pokračoval v gólové přestřelce 10:1.

Tento článek si četlo již: 1669 čtenářů