V Tuřanech odstartoval sobotní den vítězstvím Žen ve výprodeji nad Světoběžnicemi. Na výhře 7:3 se největší měrou čtyřbodová Simona Kabeláková, kterou gólem a dvěma asistencemi doplnila Blanka Floriánová.

Po nich následoval duel celků Apollo a FBK Bobrky. Vyrovnanou první půli, ve které se vedení přelévalo z jedné strany na druhou, vystřídala územní i gólová převaha Apolla v části druhé. Apollo přidalo na svůj účet tři branky a po zásluze zvítězilo 6:2.

Zápas Technických služeb s Peaches IBK se nesl v zábavném duchu. Peaches se po dvou a půl minutách ujali vedení, kdy se z úhlu prudkou ranou prosadil Josef Juha. Mladíci pokračovali v tlaku, ale brankář Technických služeb, mohutně povzbuzovaný svými kolegy, odolával. Kapituloval až na přelomu šesté a sedmé minuty – 0:3. Brankový účet zápasu se postupně navyšoval až na konečných 9:1.

Každoročně jeden z favoritů, celek Richmond, vstoupil do sobotních bojů výhrou nad Letkou Telnice. I přes to, že v poločase prohrával 1:2, dokázal nepříznivý vývoj zápasu otočit, a nakonec se radoval z celkové výhry 6:3.

Brněnští Hornets nastoupili v Bohunicích proti Polámanýmu Mixéru. I přes množství šancí na obou stranách se diváci v první části gólu nedočkali. Po čtyřiceti vteřinách druhé půle se do útoku vrhli hráči Mixéru a jejich snaha byla korunována úvodní trefou. A převaha hráčů v zelených pokračovala, což doložili druhým gólem v čase 9:11. Dvě a půl minuty před koncem zadělali Hornets na drama a snížili stav. Závěrečné power-play ani přes protesty Hornets gól nepřineslo, a tak se Polámanej mixér mohl radovat z další výhry.

Tento článek si četlo již: 1709 čtenářů